"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Зоряний портрет

Зоряний портрет на весілля, корпоратив, день народження

Оригінальна картина, процес створення якої відбувається прямо на святі, що дарує море емоцій усім присутнім. Картина малюється безбарвними фарбами,коли картина готова Ви або художник сипете на неї золотий або срібний порошок і вона проявляється у всій своїй красі.  Всі матеріали, які використовуються під час шоу, безпечні для глядачів. Вони не фарбують шкіру, тканини і не викликають алергічних реакцій. Тому шоу  можна проводити в приміщеннях будь-якого розміру, в тому числі, і на дитячих святах. 

Додатковим бонусом, крім захоплення всіх гостей, є той факт, що після закінчення виступу художник дарує картину. А це означає, що вона залишається у вас і може стати частиною вашого інтер'єру. Перебуваючи у вас вдома, вона буде постійно нагадувати про ваше шикарне свято.
 

Зоряний портрет
Вартість послуги "Зоряний портрет"
Загальна вартість: 3500 грн
Сума бронювання: 400 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням