"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Ведучий Стас Радзимовский

Весільний ведучий Тамада

 Якщо Ви вирішили влаштувати свято - весілля, день народження, зустріч друзів, корпоративну вечірка, і хочете щоб  все пройшло на вищому рівні, Вам просто не обійтись без ведучого свята.

 Стас більше 10 років займається проведенням різних урочистих подій, і до кожного, підходить як до першого і найважливішого. Є учасником і звукорежисером команди «Дніпро» і багатьох гумористичних проектів (КВН, Ліга Сміху, Ігри Приколів). Тому в конкурсній програмі є багато гумору (не плутати з вульгарністю) і музики (сучасна, молодіжна популярна). Також задіює по максимуму всіх гостей свята-інтерактивне вільне спілкування, при цьому намагається нікого не "напружувати", нав'язливо запрошуючи взяти участь у розважальній програмі. Вважає, що кожне свято має пройти "по своєму", а не за заздалегідь написаним шаблонного сценарієм.

Запросіть Стаса на ваше свято і воно однозначно стане незабутнім! 

Ведучий Стас Радзимовский
Вартість послуги "Ведучий Стас Радзимовский"
Загальна вартість: 7000 грн
Сума бронювання: 1000 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням