"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Світлове шоу

Світлове шоу на весілля

Ще більше світла і пікселів від Astra Light Show! У оновленій шоу-програмі Ви побачите різноманітний піксельний реквізит, яскраві неонові костюми та оригінальні світлові інсталяції, які допоможуть створити незабутню атмосферу Вашого свята.

У вартість шоу входить виступ, який триває приблизно 10 хвилин, колектив виступає лише з якісним піксельним обладнанням, яке видає візерунки в повітрі, програма виглядає дуже яскраво і насичено. Неонові костюми, які також світяться, доповнюючи шоу)) На завершення шоу запускається 2 піротехнічні холодні фонтани (вони дозволені в приміщеннях), які також додають яскравості і урочистості))) Крім великої кількості різного піксельного реквізиту, головна фішка в тому, що також будуть встановлені світлові інсталяції, на фоні яких артисти виступають і потім після виступу є можливість використати їх як додаткову оригінальну фотозону)))

Світлове шоу
Вартість послуги "Світлове шоу"
Загальна вартість: 7000 грн
Сума бронювання: 700 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням