"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Розвага "Боротьба сумо"

Оренда атракціону «Боротьба сумо»

Якщо Ви бажаєте від душі повеселитися, попустувати з колегами по офісу, розвеселити своїх друзів і провести в незвичній для Вас обстановці дозвілля, пропонуємо Вам скористатися орендою атракціону «Боротьба сумо».

Напевно кожен з Вас знає про такий вид східних єдиноборств, як сумо. Сенс цих змагань полягає в тому, що великі і потужні спортсмени-сумоїсти змагаються один з одним, відчуваючи власні можливості і силу.

Оренда передбачає отримання двох захоплюючих костюмів, двох шоломів і круглої м'якою майданчика для проведення бою (розмір 3 * 3 метра).

 В прокат також входить:

• виконання монтажних і демонтажних робіт представником нашої компанії;
• проведення вступного інструктажу.

Зверніть увагу, що доставка атракціону до необхідного місця оплачується окремо. Бажаючи взяти прокат «Боротьби сумо», Ви забезпечите всієї компанії цікаве дозвілля, подаруйте своїм друзям і колегам яскраві емоції, властиві духу суперництва і протиборства.

 

Розвага "Боротьба сумо"
Вартість послуги "Розвага "Боротьба сумо""
Тривалість
6 годин
Загальна вартість: 3500 грн
Сума бронювання: 700 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням