"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Покерний турнір

Покерний турнір на виїзд у Львові

Організування турнірів з техаського покеру, від спонсорів і з розіграшами безкоштовних призів. Корпоративний, або дружній турнір з покеру це найкраще проведення часу! 

Це змагання в майстерності, а не азарт. Провідні міжнародні компанії використовують проведення корпоративних покерних турнірів, як тренінги  персоналу (Apple, Google та інші). Можливе проведення всіх видів турнірів по вашому бажанню. Турніри проводяться досвідченними інструкторами і флорменами, які працювали на найкращих міжнародних серіях. Для інформаційного супроводу турніру, використовується професійна програма Tournament Director. 

У вартість включена оренда гральних карт, чіпів і треїв під них, баттонів, катінг і сіт карт, спенсерів та таймерів на весь період проведення турніру.

Також можливе замовлення змагань в покер на весілля та інші події.

Покерний турнір
Розрахуйте вартість "Покерний турнір" згідно Ваших побажань
Column 0
1-10 чоловік
11-20 чоловік
Загальна вартість: 5000 грн
Сума бронювання: 500 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням