"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Освідчення на концерті

Освідчення на концерті

Освідчення — це чудова можливість розповісти про свої почуття коханій людині. Зробіть це оригінально, і Ви безумовно почуєте таке бажане “Так”. Освідчення під час концерту! Тільки уявіть собі: Ви запрошуєте кохану на концерт в Оперному театрі. Спочатку ви разом насолоджуєтесь хорошою музикою, але в один момент, під якимось приводом, Ви залишаєте кохану. .. Ще пару хвилин ... Концерт раптово припиняється ... Ви виходите на сцену з великим букетом троянд і кличите кохану до себе ... Вона не розуміє, що коїться. Весь зал затамував подих в очікуванні заповітних слів. ...Освідчення.. Таке бажане “Так!” Шалені оплески Оперного театру. Мить щастя, про яке Вона мріяла з дитинства! Освідчення про яке Ви разом будете згадувати усе життя!

В організацію освідчення входить подарунковий сертифікат на макіяж для дівчини (який вона використовує до концерту), квитки на концерт, букет квітів, фотограф.

Освідчення на концерті
Вартість послуги "Освідчення на концерті"
Загальна вартість: 3000 грн
Сума бронювання: 300 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням