"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Оренда Шатра

Шатро

Оренда Шатра дозволяє Вам влаштувати святкування саме там, де Ви хочете.  Якщо необхідно провести масштабний захід на природі біля води, або в горах, а поряд нема ресторану, то шатро стане ідеальним виходом! Весілля або презентація, корпоратив чи гучна  вечірка  - шатро дозволить Вам комфортно розмістити гостей саме там, де Вам необхідно. 
Є можливість замовити весільні шатра в оренду трьох різних розмірів: 8х8м; 8х16м та 8х24м. Висота стінки павільйону становить 3 м, висота купола 4,4 м. При необхідності  можна встановити обігрів та освітлення шатра. Для зручності та комфорту гостей пропонуємо й оренду підлогового покриття.

Також в наявності є восьмикутна конструкція розміром 5Х7 м чудово підійде для оформлення лаундж-зони, фуршету чи кейтерінгу. Висота стінки шатра 2 м, висота купола – 3 м. Конструкцію можна повністю або частково закривати стінками. Важливо зазначити, що стінки мають віконця.
 

Оренда Шатра
Розрахуйте вартість "Оренда Шатра" згідно Ваших побажань
Ціна
5 х 7м
8 х 8м
8 х 16м
8 х 24м
Загальна вартість: 2500 грн
Сума бронювання: 0 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням