"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Мафія на виїзд

Гра мафія для компанії

Будь-який корпоративний відпочинок - бажана подія для всіх, хто трудиться в колективі і хоче відпочити після роботи. Але як часто ми не можемо усіх бажаючих зібрати у певний час у певному місці. Тому, пропонуємо новий формат проведення корпоративного дозвілля: приїхати до Вас і пограти в цікаву командну рольову гру МАФІЯ, завдяки якій колектив стає дружніше і відкриваються нові якості кожного!
Гра є простою і складною водночас. Інструктор - ведучий швидко введе новачків у суть гри, щоб всі могли насолоджуватись грою.
Це цікаво і захоплююче - абсолютно всі учасники залучені в процес. Ви, ваші друзі та колеги є не просто глядачами, а безпосередніми учасниками і головними дійовими особами вечора. Нудьгувати Вам не доведеться! Ви напевно побачите добре знайомих вам людей зовсім з іншого боку. 
Саме тому, часто компанії розглядають гру як тімбілдінг. 

У вартість входить: Маски, номерки, музика, послуги інструктора
Кількість учасників: від 10 до 20 осіб

Мафія на виїзд
Вартість послуги "Мафія на виїзд"
Тривалість
3 годин
Загальна вартість: 1100 грн
Сума бронювання: 350 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням