"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Julik (ex.DZIDZIO)

Dj на будь-яку подію

Донедавна JULIK працював в популярному колективі  “Dzidzio” з часів його створення. До здобутків артиста можна віднести одну з головних ролей у повнометражному кіно “Dzidzio. Контрабас” а також епізодична роль у фільмі «DZIDZIO Перший раз» , також артист створив чимало ремікс-версії на пісні топових українських артистів. На сьогоднішній день артист займається DJ-їнгом , створює авторські треки а також робить нове дихання пісням українських артистів.

Окрім того , щотижнево на радіо «LUX FM»,  JULIK випускає авторський мікс-сет: авторські новинки та популярну клубну музику.

Музика JULIKA  створена  у найрізноманітніших стилях, від фольку до клубної музики. На даний момент, тек-хаус та хаус є пріоритетним.

 

  • Ціна - 550$  
  • Тривалість виступу - 2 години 

Julik (ex.DZIDZIO)
діджей на свято
діджей київ
діджей на будь яке свято
діджей на свято
діджей київ
діджей на будь яке свято
Вартість послуги "Julik (ex.DZIDZIO)"
Загальна вартість: 14850 грн
Сума бронювання: 2180 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням