"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Інтерактив на свято від "Las Chicas"

Флеш-моб, майстер-клас на свято

Учасники шоу-балету ""Las Chicas" проводять різноманітні інтерактиви для гостей на Вашому святі, залучаючи публіку до танцю. Як показує практика, на святі, гості, окрім того, щоб подивитись на яскраве шоу, дуже люблять і самі прийняти участь у ньому! Саме тому, можна запропонувати інтерактивні танцювальні номери з залученням до них гостей, які будуть частиною постановки, а також проведення флеш-мобів і майстер-класів!


Майстер-клас може бути будь-якого стилю і тематики. В залежності від типу свята, сценарію і Ваших побажань, це може бути рок-н-рол, бугі-вугі, латиноамериканські танці, українські, сучасні, бальні або будь-які інші на Ваш смак! Вони тривають в середньому від 20 до 40 хвилин.
 Танцюристи показують і пояснюють рухи, а гості повторюють і потім з’єднуємо у танець. При бажанні можемо провести змагання або батл між гостями.

Флешмоб
Флешмоб – танцювальна постановка з простих веселих рухів. Гості повторюють танець, під час якого постійно змінюється музика з відомих сучасних пісень. В середньому флешмоб триває 5-10 хвилин.

Вартість флешмобу або майстер-класу  - 3000 грн.

Інтерактив на свято від "Las Chicas"
флеш моб на вечірку конкурси на весілля
інтерактив на весілля інтерактиви на свята
замовити флеш моб
флеш моб на весілля
замовити флеш моб
флеш моб на весілля
флеш моб на вечірку конкурси на весілля
інтерактив на весілля інтерактиви на свята
Вартість послуги "Інтерактив на свято від "Las Chicas""
Загальна вартість: 3000 грн
Сума бронювання: 300 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням