"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Гарбуз на Хелловін

Замовити гарбуз на Хелловін

Усім відомо, що головним атрибутом свята Хелловін є гарбуз, із якого вичищаються нутрощі, вирізаються очі та зловісна посмішка, а всередину поміщається свічка. Проте, не всім відомо звідки саме з'явилась така традиція.
Є така легенда про п'яничку Джека, який зумів обманути самого диявола. Однак, після смерті Джеку був зачинений доступ до пекла, а до раю його не пускали через розгульне життя. Диявол виконав лише одне його прохання і дав йому щось, щоб освітити щлях — гарбуз із свічкою всередині. Тому Джек блукав між небом та землею, освітлюючи свій шлях вугликом. По цій причині вирізані гарбузи у Хелловін мають назву Джек-світильник. Також, використання гарбуза символізує збір урожаю. 
На сьогодняшній день це не більш, ніж весела традиція, та не у всіх є можливість вчасно придбати гарбуза і ще зуміти його перетворити в яскравий атрибут свята. Тому, чудова можливість замовити веселого гарбуза з доставкою до Вас.
 

Гарбуз на Хелловін
Розрахуйте вартість "Гарбуз на Хелловін" згідно Ваших побажань
Вартість
Класичне вирізання
Складний малюнок
Загальна вартість: 200 грн
Сума бронювання: 80 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням