"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Фокусник для дітей

Фокусник на дитяче свято

Коли батьки організовують святкування дня народження для своєї дитини, вони хочуть, щоб все пройшло ідеально, щоб синок або донечка були в захваті і запам’ятали цей день надовго. Дитячий фокусник допоможе Вам створити справжнє свято для Вашої дитини. Різноманітні фокуси, ілюзія та чари захоплять увагу не лише діток, але і дорослих. На Вас чекає атмосфера магії та загадковості. Замовити фокусника на день народження у Львові – так просто, а натомість отримаєте справжнього доброго чарівника, ну прямо як Гаррі Потрер. 

На Ваш вибір ми пропонуємо дві програми дитячого фокусника у Львові. Ви можете обрати звичайну програму фокусника, або замовити шоу плюс майстер-клас, де дітки зможуть не лише дізнатись, як виконуються де-які фокуси, але і самі зможуть спробувати повторити їх.  Оберіть будь ласка, згідно Ваших побажань.

Трансфер оплачується додатково.

Фокусник для дітей
Виберіть вид послуги

Шоу, що триває 40 хвилин мікромагія плюс інтерактив – включає спілкування з гостями та залучення їх до фокусів. Програма передбачає фокуси з кульками, картами, кільцями, мотузочками, грошима та іншим маленьким реквізитом. 30хв шоу для дітей плюс 10хв фокуси для дорослих.

Умови: тривалість 40 хв, задіяно 1 фокусник. 

Вартість послуги "Фокусник на дитяче день народження"
Загальна вартість: 1500 грн
Сума бронювання: 300 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.

Включає фокуси з мікромагії. Програма передбачає фокуси з кульками, картами, кільцями, мотузочками, грошима та іншим маленьким реквізитом. Після шоу фокусник проведе майстер-клас для діток, де покаже таємницю виконання деяких фокусів, та навчить іменинника деяким своїм секретам. 30хв самого шоу, і 30хв майстер-клас.

Тривалість 1 година. 1 фокусник. До 20 діток.

Вартість послуги "Шоу ілюзії та майстер-клас"
Загальна вартість: 2000 грн
Сума бронювання: 400 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням