"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Вечірка в караоке

Дівішнік в караоке в клубі "Split"

Дівич-вечір - яскраве і веселе подія в житті кожної дівчини. І практично кожна представниця прекрасної статі задаються питанням - де ж його провести? Клуб "Спліт" буде відмінним вибором для проведення цього заходу.

Дівич-вечір у кімнаті караоке, це прекрасна і оригінальна ідея. Під час святкування можна також покурити кальян. Та поласувати смачним меню. Придумати індивідуальний сценарій або ж навіть тематичний вечір.  В кімнатці можна побути на самоті в компанії або ж відкрити "віконечко" і буде видно з висоти весь зал.

Працівники ресторану допоможуть організувати свято на відповідному рівні. 
Відчуйте всю красу інтер'єру закладу, оціните чудовий смак приготованих страв і Переконайтеся в широкому асортименті наданих пісень для караоке. Таким чином, Ваш дівич-вечір запам'ятається кожній дівчині яскравими моментами, які Ви ще довго будете згадувати з посмішкою.

Ціна є депозитною і Ви самі зможете обрати що буде на Вашому святковому столі.
Розраховано на - до 10 осіб.

Вечірка в караоке
Вартість послуги "Вечірка в караоке"
Загальна вартість: 5000 грн
Сума бронювання: 750 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням