"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Бармен шоу

Бармен шоу на весілля та заходи

Бармен шоу – це подія, яка зробить Ваше свято незабутнім!  Це справжня шоу програма, яка вразить кожного гостя! Бармен шоу здивує Ваших гостей, запалить вечірку та об’єднає усіх в одну тусовку. Вражаючі вміння ефектно вправлятися з пляшками, шейкерами та іншим обладнанням під час приготування коктейлів продемонструють Вам  справжні професійні бармени, учасники та переможці багатьох міжнародних конкурсів. Відповідно до Вашого свята підбирається інвентар: одяг, посуд, декор та інше.  Бармен шоу включає три етапи:

1) майстер клас з приготування авторського коктейлю, який розробляється спеціально на замовлення. В майстер класі беруть участь головні особи свята, наприклад, молодята, іменинник або шеф компанії;

2) ігри з гостями, щоб глядачі відчували причетність до дійства;

3) приготування подарункових коктейлів з використанням піротехніки, вогню, фокусів, елементів жонгляжу на акробаричних трюків. Приємним бонусом стане приготування 30-ти коктейлів для Ваших гостей.

Бармен шоу
Вартість послуги "Бармен шоу"
Тривалість
30 хвилин
Загальна вартість: 7500 грн
Сума бронювання: 750 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням