"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Бампербол

Бампербол - футбол в зорб шарах

Бампербол або іншими словами футбол в шарах - це вид футболу, в якому учасники одягаються в спеціальні надувні сфери (бамперболи), схожі на зорби, і в такій оболонці намагаються забити м'яч у ворота суперника.

Підготовка до гри займає не більше 10 хвилин. Для цього необхідно розпакувати бампербол, надути його і одягнути учасників. Верхня частина тіла гравця поміщається в прозору сферу, сковуючи руки. Доступ повітря забезпечується за рахунок отвору у верхній частині кулі. У футболіста залишаються вільними ноги, тому він може легко переміщатися по ігровому полю. Гравцеві, одягненому в кулю, важко регулювати рівновагу, звідси і з'являється кумедна складова футболу в кулях. У разі, якщо гравця штовхає суперник, він тут же може виявитися на місці футбольного м'яча. А забити гол в подібному положенні стає вкрай непростим завданням.

У вартість входить:
-оренда сфера-бампербол
-підготовка шарів
-футбольний М'яч
-робота інструктора і суддівство
-море нових емоцій, сміху і адреналіну:)

У грі може приймати участь від 2 до 10 осіб

Бампербол
Розрахуйте вартість "Бампербол" згідно Ваших побажань
Відвідувачів
Загальна вартість: 500 грн
Сума бронювання: 80 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням