"Органайз Паті" - це перший Івент Сервіс №1 в Україні онлайн сервіс по бронюванню послуг на будь який західівент чи святосвято. Вибирайте послуги самостійно, або залишайте заявку і ми безкоштовно допоможемо Вам організувати свято як найкраще. Всі ціни від партнерів, без додаткових комісій для замовника.

Арки на весілля

Оренда весільних арок

Сучасне весілля вже неможливо уявити без вишуканої виїздної церемонії, де закоханні, біля неймовірної краси арки, обмінюються обітцянками у вічному конханні. Весільні арки можуть бути дерев'яними або кованими, прикрашені тканиною або живими квітами, але будь яка з них, додасть Вашому весіллю елегантності, легкості та краси. Весільні арки з живими квітами мають особливу чарівність: ніжні троянди, лілії, піони створюють святковий настрій. Наш сервіс допоможе Вам підібрати красиву весільну арку згідно Ваших побажань та бюджету. Оберіть арку, яка Вам сподобалась та забронюйте її на потрібну дату.

Арки на весілля
Виберіть вид послуги

Це квадратна дерев'яна арка, оздобрена тканиною та композицією із квітами. Колонни арки ніжно накриває тканина.  Композиція з квітів розташована у лівому верхньому куті. Розмір композиції з квітів 1*1 метр. Квіти заходять на верх арки та ніжно спускаються по лівій колонні. В квітковій композиції використовуються сезонні квіти. Колір квіткової композиції та колір тканини Ви можете змінити.

Вартість послуги "Арка Квадрат"
Загальна вартість: 1600 грн
Сума бронювання: 160 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.

Надзвичайно вишукана арка, яка складається з кованої металевої конструкції, оздоблена тканиною, та квітами. Квіткова композиція товщиною 10см. Вона накриває половину арки, зтворюючи ніжне квіткове півколо. Тканина елегантно підвязана з двох боків бантами, та гарно хвилями зпадає до підлоги. В квітковій композиції використовуються сезонні квіти. Колір квіткової композиції та колір тканини Ви можете змінити.

Вартість послуги "Арка Ніжність"
Загальна вартість: 2300 грн
Сума бронювання: 230 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.

Оригінальна квадратна арка з квітковою композицією в горі арки. Виконана з дерева, що ідеально підходить для виїздної церемонії на природі. Довжина квіткової композиції 1,5м. Тканина ніжно спадає по колоннах арки. Вона ефектно підвязана лоскутками в колір квітівкової композиції. В квітковій композиції використовуються сезонні квіти. Колір квіткової композиції та колір тканини Ви можете змінити.

Вартість послуги "Арка Італія"
Загальна вартість: 2500 грн
Сума бронювання: 250 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.

Надзвичайно ефектне тріо з весільної арки та двох стійок прикрашених тканиною та квітковими композиціями. Арка кована металева. Квіткова композиція товщиною 25см. Вона накриває половину арки, зтворюючи широке квіткове півколо.  Стійки виконані в тому ж стилі, що і арка, на кожній з них знаходиться букет з квітів. Разом з аркою вони зтворюють квіткову атмосферу та святковий настрій на Вашій церемонії. В квітковій композиції використовуються сезонні квіти. Колір квіткової композиції та колір тканини Ви можете змінити.

Вартість послуги "Арка Квіткове тріо"
Загальна вартість: 4800 грн
Сума бронювання: 480 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.

Це унікальна композиція, яка Вам дозволить створити невимушену атмосферу замістського затишку. Неординарна дерев'яна стіна з квітковим панно здивує навіть самих вибагливих гостей.  В квітковій композиції використовуються сезонні квіти. Колір квіткової композиції та колір тканини Ви можете змінити.

Вартість послуги "Арка легкий прованс"
Загальна вартість: 5000 грн
Сума бронювання: 500 грн
Замовлення послугГарантія найкращої ціни! Бронювати через нас безпечно і зручно.
Як це працює?
Послуги для вечірки
Обирайте послуги для вашого заходу
Здійснюєте замовлення
Здійснюєте замовлення
Узгоджуємо деталі
Ми передзвонимо вам та узгодимо всі деталі
Оплачуєте бронювання
Оплачуєте бронювання
Насолоджуйтесь вечіркою
Насолоджуєтесь святкуванням